Os 17626/7 | |
Řazení vlaku: 810 + 2xBtax780 + 2x810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kadaň-Prunéřov | 14.32 | 0.00 | 3 | ||
Jirkov | 14.56 | 0.00 | |||
Kadaň | 0.00 | 14.26 | 2 | ||
Kadaň-Prunéřov | 14.32 | 14.33 | 3 | ||
Málkov | 14.39 | 14.39 | |||
Chomutov | 14.45 | 14.47 | 3 | ||
Odb Chomutov město | 14.49 | 14.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci