Os 17545 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 8.42 | 0.00 | 2 | ||
Domažlice | 0.00 | 7.47 | 4 | ||
Spáňov | 7.53 | 7.53 | |||
Kout na Šumavě | 7.57 | 7.58 | 2 | ||
Starec | 8.00 | 8.01 | |||
Kdyně | 8.04 | 8.05 | 2 | ||
Chodská Lhota | 8.09 | 8.10 | |||
Dobříkov na Šumavě | 8.13 | 8.13 | 2 | ||
Loučim | 8.16 | 8.17 | |||
Pocinovice | 8.21 | 8.22 | 2 | ||
Úborsko | 8.26 | 8.26 | |||
Dubová Lhota | 8.29 | 8.29 | |||
Janovice nad Úhlavou | 8.33 | 8.34 | 2 | ||
Bezděkov u Klatov | 8.38 | 8.38 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci