Sp 1752 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 7.52 | 0.00 | 1 | ||
Choceň | 0.00 | 7.07 | 3 | ||
Čermná nad Orlicí | 7.16 | 7.17 | 2 | ||
Borohrádek | 7.21 | 7.22 | |||
Týniště nad Orlicí | 7.28 | 7.32 | 2 | ||
Třebechovice pod Orebem | 7.39 | 7.40 | 3 | ||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 7.46 | 7.47 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci