Os 17401 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staňkov | 6.25 | 0.00 | 1 | ||
Poběžovice | 0.00 | 5.52 | 4 | ||
Zámělíč | 5.54 | 5.54 | |||
Ohnišťovice | 5.56 | 5.56 | |||
Meclov | 5.59 | 5.59 | |||
Mašovice | 6.02 | 6.02 | |||
Horšovský Týn | 6.06 | 6.07 | 2 | ||
Semošice | 6.12 | 6.12 | |||
Semošice-Peřina | 6.15 | 6.15 | |||
Křenovy | 6.19 | 6.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci