Sp 1734 | |
Řazení vlaku: 842 + 2xBtx763 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 20.39 | 0.00 | III | ||
Bojkovice | 0.00 | 17.47 | 3 | ||
Záhorovice | 17.50 | 17.50 | |||
Nezdenice | 17.53 | 17.54 | 3 | ||
Šumice | 17.57 | 17.58 | |||
Újezdec u Luhačovic | 18.02 | 18.03 | 4 | ||
Uherský Brod | 18.07 | 18.08 | 3 | ||
Havřice | 18.11 | 18.11 | |||
Hradčovice | 18.15 | 18.16 | 2 | ||
Popovice u Uherského Hradiště | 18.20 | 18.20 | |||
Vésky | 18.23 | 18.23 | |||
Kunovice | 18.27 | 18.31 | 5 | ||
Kunovice zastávka | 18.34 | 18.34 | |||
Ostrožská Nová Ves | 18.38 | 18.39 | 3 | ||
Uherský Ostroh | 18.43 | 18.44 | 2 | ||
Veselí nad Moravou | 18.49 | 19.06 | 2 | ||
Bzenec | 19.15 | 19.16 | 4 | ||
Vracov | 19.20 | 19.21 | |||
Kyjov zastávka | 19.29 | 19.30 | |||
Kyjov | 19.33 | 19.34 | 4 | ||
Nemotice | 19.47 | 19.48 | 4 | ||
Nesovice | 19.56 | 19.56 | 4 | ||
Bučovice | 20.03 | 20.04 | 3 | ||
Slavkov u Brna | 20.12 | 20.13 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci