Sp 1729 | |
Řazení vlaku: 754 + 2xBdmtee281 + Bdtee287 + 2xBtee285 + Bdtee286 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bojkovice | 18.18 | 0.00 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 0.00 | 15.31 | III | ||
Slavkov u Brna | 15.57 | 15.58 | 2 | ||
Bučovice | 16.07 | 16.08 | 4 | ||
Nesovice | 16.14 | 16.15 | 3 | ||
Nemotice | 16.23 | 16.23 | 3 | ||
Kyjov | 16.36 | 16.38 | 5 | ||
Kyjov zastávka | 16.41 | 16.42 | |||
Vracov | 16.50 | 16.50 | |||
Bzenec | 16.54 | 16.55 | 5 | ||
Veselí nad Moravou | 17.05 | 17.07 | 2 | ||
Uherský Ostroh | 17.11 | 17.12 | 2 | ||
Ostrožská Nová Ves | 17.16 | 17.17 | 3 | ||
Kunovice zastávka | 17.21 | 17.21 | |||
Kunovice | 17.24 | 17.30 | 3 | ||
Vésky | 17.33 | 17.34 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 17.36 | 17.37 | |||
Hradčovice | 17.41 | 17.42 | 2 | ||
Havřice | 17.46 | 17.47 | |||
Uherský Brod | 17.50 | 17.56 | 2 | ||
Újezdec u Luhačovic | 18.00 | 18.03 | 3 | ||
Šumice | 18.07 | 18.07 | |||
Nezdenice | 18.10 | 18.11 | 3 | ||
Záhorovice | 18.14 | 18.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci