..: Trasa vlaku Os 17161 - JŘ 2008 :..
Os 17161
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Nejdek  17.42 0.00 2
  Potůčky  0.00 16.58 2
  Potůčky zastávka Neobsazená zastávka  17.02 17.02  
  Horní Blatná Neobsazená zastávka  17.08 17.08 2
  Pernink Neobsazená zastávka  17.13 17.13 2
  Nejdek-Oldřichov Neobsazená zastávka  17.18 17.18  
  Nejdek-Sejfy Neobsazená zastávka  17.21 17.21  
  Nejdek-Tisová Neobsazená zastávka  17.25 17.25  
  Nové Hamry Neobsazená zastávka  17.29 17.30 2
  Vysoká Pec Neobsazená zastávka  17.35 17.35  
  Nejdek zastávka Neobsazená zastávka  17.38 17.38  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster