..: Trasa vlaku Os 17141 - JŘ 2008 :..
Os 17141
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Nová Role  21.51 0.00 3
  Potůčky  20.49 20.51 2
  Potůčky zastávka Neobsazená zastávka  20.55 20.55  
  Horní Blatná Neobsazená zastávka  21.01 21.01 2
  Pernink Neobsazená zastávka  21.06 21.06 2
  Nejdek-Tisová Neobsazená zastávka  21.17 21.17  
  Nové Hamry Neobsazená zastávka  21.20 21.21 2
  Vysoká Pec Neobsazená zastávka  21.26 21.26  
  Nejdek zastávka Neobsazená zastávka  21.30 21.30  
  Nejdek  21.34 21.38 2
  Nejdek-Suchá Neobsazená zastávka  21.41 21.41  
  Nová Role zastávka Neobsazená zastávka  21.46 21.46  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster