..: Trasa vlaku Os 17140 - JŘ 2008 :..
Os 17140
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Potůčky  23.08 0.00 3
  Nová Role  0.00 22.12 3
  Nová Role zastávka Neobsazená zastávka  22.16 22.16  
  Nejdek-Suchá Neobsazená zastávka  22.20 22.20  
  Nejdek  22.24 22.25 2
  Nejdek zastávka Neobsazená zastávka  22.28 22.28  
  Vysoká Pec Neobsazená zastávka  22.31 22.32  
  Nové Hamry Neobsazená zastávka  22.37 22.37 2
  Nejdek-Tisová Neobsazená zastávka  22.40 22.40  
  Pernink Neobsazená zastávka  22.52 22.53 2
  Horní Blatná Neobsazená zastávka  22.57 22.58 2
  Potůčky zastávka Neobsazená zastávka  23.04 23.04  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster