..: Trasa vlaku Os 17125 - JŘ 2008 :..
Os 17125
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Karlovy Vary dolní nádraží  17.45 0.00  
  Nejdek-Tisová Neobsazená zastávka  0.00 16.55  
  Nové Hamry Neobsazená zastávka  16.58 16.59 2
  Vysoká Pec Neobsazená zastávka  17.04 17.04  
  Nejdek zastávka Neobsazená zastávka  17.07 17.07  
  Nejdek  17.11 17.13 2
  Nejdek-Suchá Neobsazená zastávka  17.16 17.16  
  Nová Role zastávka Neobsazená zastávka  17.21 17.21  
  Nová Role  17.25 17.26 3
  Stará Role  17.34 17.34 3
  Karlovy Vary  17.39 17.40 2/2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster