..: Trasa vlaku Os 17124 - JŘ 2008 :..
Os 17124
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Nejdek-Tisová Neobsazená zastávka  16.51 0.00  
  Karlovy Vary dolní nádraží  0.00 16.02  
  Karlovy Vary  16.07 16.08 3/3
  Stará Role  16.12 16.13 3
  Nová Role  16.21 16.22 3
  Nová Role zastávka Neobsazená zastávka  16.27 16.27  
  Nejdek-Suchá Neobsazená zastávka  16.31 16.31  
  Nejdek  16.34 16.35 2
  Nejdek zastávka Neobsazená zastávka  16.38 16.38  
  Vysoká Pec Neobsazená zastávka  16.41 16.42  
  Nové Hamry Neobsazená zastávka  16.47 16.48 2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster