..: Trasa vlaku Os 17120 - JŘ 2008 :..
Os 17120
Řazení vlaku: 814 + 810 + BDtax782  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Nejdek-Tisová Neobsazená zastávka  5.57 0.00  
  Karlovy Vary dolní nádraží  0.00 5.00  
  Karlovy Vary  5.05 5.06 3/3
  Stará Role  5.10 5.11 3
  Nová Role  5.19 5.22 3
  Nová Role zastávka Neobsazená zastávka  5.27 5.27  
  Nejdek-Suchá Neobsazená zastávka  5.32 5.33  
  Nejdek  5.38 5.41 2
  Nejdek zastávka Neobsazená zastávka  5.44 5.44  
  Vysoká Pec Neobsazená zastávka  5.47 5.48  
  Nové Hamry Neobsazená zastávka  5.53 5.54 2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster