..: Trasa vlaku Os 17117 - JŘ 2008 :..
Os 17117
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Karlovy Vary dolní nádraží  17.12 0.00  
  Potůčky  15.39 15.41 2
  Potůčky zastávka Neobsazená zastávka  15.45 15.45  
  Horní Blatná Neobsazená zastávka  15.51 15.51 2
  Pernink Neobsazená zastávka  15.56 16.03 2
  Nejdek-Oldřichov Neobsazená zastávka  16.08 16.08  
  Nejdek-Sejfy Neobsazená zastávka  16.11 16.11  
  Nejdek-Tisová Neobsazená zastávka  16.15 16.15  
  Nové Hamry Neobsazená zastávka  16.18 16.19 2
  Vysoká Pec Neobsazená zastávka  16.24 16.24  
  Nejdek zastávka Neobsazená zastávka  16.27 16.27  
  Nejdek  16.31 16.35 2
  Nejdek-Suchá Neobsazená zastávka  16.38 16.38  
  Nová Role zastávka Neobsazená zastávka  16.43 16.43  
  Nová Role  16.47 16.48 3
  Stará Role  16.56 16.57 3
  Karlovy Vary  17.01 17.07 3/3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster