Os 17113 | |
Řazení vlaku: 642 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Karlovy Vary dolní nádraží | 15.57 | 0.00 | |||
Potůčky | 14.34 | 14.37 | 2 | ||
Potůčky zastávka | 14.41 | 14.41 | |||
Horní Blatná | 14.47 | 14.47 | 2 | ||
Pernink | 14.52 | 14.54 | 2 | ||
Nejdek-Oldřichov | 14.59 | 14.59 | |||
Nejdek-Sejfy | 15.02 | 15.02 | |||
Nejdek-Tisová | 15.06 | 15.06 | |||
Nové Hamry | 15.09 | 15.10 | 2 | ||
Vysoká Pec | 15.15 | 15.15 | |||
Nejdek zastávka | 15.19 | 15.19 | |||
Nejdek | 15.23 | 15.25 | 2 | ||
Nejdek-Suchá | 15.28 | 15.28 | |||
Nová Role zastávka | 15.33 | 15.33 | |||
Nová Role | 15.37 | 15.38 | 3 | ||
Stará Role | 15.46 | 15.46 | 3 | ||
Karlovy Vary | 15.51 | 15.52 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci