..: Trasa vlaku Os 17113 - JŘ 2008 :..
Os 17113
Řazení vlaku: 642  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Karlovy Vary dolní nádraží  15.57 0.00  
  Potůčky  14.34 14.37 2
  Potůčky zastávka Neobsazená zastávka  14.41 14.41  
  Horní Blatná Neobsazená zastávka  14.47 14.47 2
  Pernink Neobsazená zastávka  14.52 14.54 2
  Nejdek-Oldřichov Neobsazená zastávka  14.59 14.59  
  Nejdek-Sejfy Neobsazená zastávka  15.02 15.02  
  Nejdek-Tisová Neobsazená zastávka  15.06 15.06  
  Nové Hamry Neobsazená zastávka  15.09 15.10 2
  Vysoká Pec Neobsazená zastávka  15.15 15.15  
  Nejdek zastávka Neobsazená zastávka  15.19 15.19  
  Nejdek  15.23 15.25 2
  Nejdek-Suchá Neobsazená zastávka  15.28 15.28  
  Nová Role zastávka Neobsazená zastávka  15.33 15.33  
  Nová Role  15.37 15.38 3
  Stará Role  15.46 15.46 3
  Karlovy Vary  15.51 15.52 2/2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster