..: Trasa vlaku Os 17110 - JŘ 2008 :..
Os 17110
Řazení vlaku: 642  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Karlovy Vary dolní nádraží  0.00 13.00  
  Karlovy Vary  13.05 13.07 2/2
  Stará Role  13.11 13.12 3
  Nová Role  13.20 13.21 3
  Nová Role zastávka Neobsazená zastávka  13.26 13.26  
  Nejdek-Suchá Neobsazená zastávka  13.30 13.30  
  Nejdek  13.33 13.37 2
  Nejdek zastávka Neobsazená zastávka  13.40 13.40  
  Vysoká Pec Neobsazená zastávka  13.43 13.44  
  Nové Hamry Neobsazená zastávka  13.49 13.50 2
  Nejdek-Tisová Neobsazená zastávka  13.53 13.53  
  Nejdek-Sejfy Neobsazená zastávka  13.58 13.58  
  Nejdek-Oldřichov Neobsazená zastávka  14.01 14.01  
  Pernink Neobsazená zastávka  14.06 14.07 2
  Horní Blatná Neobsazená zastávka  14.11 14.12 2
  Potůčky zastávka Neobsazená zastávka  14.18 14.18  
  Potůčky  14.22 14.24 2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster