..: Trasa vlaku Os 17108 - JŘ 2008 :..
Os 17108
Řazení vlaku: 810 + Bdtax785  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Karlovy Vary dolní nádraží  0.00 12.33  
  Karlovy Vary  12.38 12.40 3/3
  Stará Role  12.44 12.45 3
  Nová Role  12.53 12.54 3
  Nová Role zastávka Neobsazená zastávka  12.59 12.59  
  Nejdek-Suchá Neobsazená zastávka  13.03 13.03  
  Nejdek  13.06 13.08 2
  Nejdek zastávka Neobsazená zastávka  13.11 13.11  
  Vysoká Pec Neobsazená zastávka  13.14 13.15  
  Nové Hamry Neobsazená zastávka  13.20 13.23 2
  Nejdek-Tisová Neobsazená zastávka  13.26 13.26  
  Nejdek-Sejfy Neobsazená zastávka  13.31 13.31  
  Nejdek-Oldřichov Neobsazená zastávka  13.34 13.34  
  Pernink Neobsazená zastávka  13.39 13.40 2
  Horní Blatná Neobsazená zastávka  13.44 13.45 2
  Potůčky zastávka Neobsazená zastávka  13.51 13.51  
  Potůčky  13.55 13.58 2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster