..: Trasa vlaku Os 17106 - JŘ 2008 :..
Os 17106
Řazení vlaku: 810 + 814 + BDtax782  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Karlovy Vary dolní nádraží  0.00 9.52  
  Karlovy Vary  9.57 9.58 3/3
  Stará Role  10.02 10.03 3
  Nová Role  10.11 10.12 3
  Nová Role zastávka Neobsazená zastávka  10.17 10.17  
  Nejdek-Suchá Neobsazená zastávka  10.21 10.21  
  Nejdek  10.24 10.26 2
  Nejdek zastávka Neobsazená zastávka  10.29 10.29  
  Vysoká Pec Neobsazená zastávka  10.32 10.33  
  Nové Hamry Neobsazená zastávka  10.38 10.39 2
  Nejdek-Tisová Neobsazená zastávka  10.42 10.42  
  Nejdek-Sejfy Neobsazená zastávka  10.46 10.46  
  Nejdek-Oldřichov Neobsazená zastávka  10.50 10.50  
  Pernink Neobsazená zastávka  10.55 10.57 2
  Horní Blatná Neobsazená zastávka  11.01 11.02 2
  Potůčky zastávka Neobsazená zastávka  11.08 11.08  
  Potůčky  11.12 11.18 2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster