..: Trasa vlaku Os 17104 - JŘ 2008 :..
Os 17104
Řazení vlaku: 742 + BDtax782 + Btax780 + 2xBdtax785  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Karlovy Vary dolní nádraží  0.00 7.45  
  Karlovy Vary  7.50 7.51 3/3
  Stará Role  7.55 7.56 3
  Nová Role  8.04 8.05 3
  Nová Role zastávka Neobsazená zastávka  8.10 8.10  
  Nejdek-Suchá Neobsazená zastávka  8.14 8.14  
  Nejdek  8.17 8.19 2
  Nejdek zastávka Neobsazená zastávka  8.22 8.22  
  Vysoká Pec Neobsazená zastávka  8.25 8.26  
  Nové Hamry Neobsazená zastávka  8.31 8.32 2
  Nejdek-Tisová Neobsazená zastávka  8.35 8.35  
  Nejdek-Sejfy Neobsazená zastávka  8.40 8.40  
  Nejdek-Oldřichov Neobsazená zastávka  8.43 8.43  
  Pernink Neobsazená zastávka  8.48 8.49 2
  Horní Blatná Neobsazená zastávka  8.53 8.54 2
  Potůčky zastávka Neobsazená zastávka  9.00 9.00  
  Potůčky  9.04 9.08 2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster