..: Trasa vlaku Os 17103 - JŘ 2008 :..
Os 17103
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Karlovy Vary dolní nádraží  7.42 0.00  
  Potůčky  0.00 6.08 2
  Potůčky zastávka Neobsazená zastávka  6.12 6.12  
  Horní Blatná Neobsazená zastávka  6.18 6.18 2
  Pernink Neobsazená zastávka  6.23 6.24 2
  Nejdek-Oldřichov Neobsazená zastávka  6.28 6.28  
  Nejdek-Sejfy Neobsazená zastávka  6.31 6.31  
  Nejdek-Tisová Neobsazená zastávka  6.35 6.35  
  Nové Hamry Neobsazená zastávka  6.39 6.41 2
  Vysoká Pec Neobsazená zastávka  6.46 6.46  
  Nejdek zastávka Neobsazená zastávka  6.49 6.49  
  Nejdek  6.53 7.07 2
  Nejdek-Suchá Neobsazená zastávka  7.10 7.10  
  Nová Role zastávka Neobsazená zastávka  7.15 7.15  
  Nová Role  7.19 7.23 3
  Stará Role  7.31 7.31 3
  Karlovy Vary  7.36 7.37 3/3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster