..: Trasa vlaku Os 17102 - JŘ 2008 :..
Os 17102
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Karlovy Vary dolní nádraží  0.00 5.41  
  Karlovy Vary  5.46 5.47 3/3
  Stará Role  5.51 5.52 3
  Nová Role  6.00 6.00 3
  Nová Role zastávka Neobsazená zastávka  6.05 6.05  
  Nejdek-Suchá Neobsazená zastávka  6.09 6.09  
  Nejdek  6.12 6.26 2
  Nejdek zastávka Neobsazená zastávka  6.29 6.29  
  Vysoká Pec Neobsazená zastávka  6.32 6.33  
  Nové Hamry Neobsazená zastávka  6.39 6.41 3
  Nejdek-Tisová Neobsazená zastávka  6.45 6.45  
  Nejdek-Sejfy Neobsazená zastávka  6.50 6.50  
  Nejdek-Oldřichov Neobsazená zastávka  6.53 6.53  
  Pernink Neobsazená zastávka  6.58 6.59 2
  Horní Blatná Neobsazená zastávka  7.03 7.04 2
  Potůčky zastávka Neobsazená zastávka  7.10 7.10  
  Potůčky  7.14 7.18 2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster