..: Trasa vlaku Os 17101 - JŘ 2008 :..
Os 17101
Řazení vlaku: 810 + Bdtax785  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Karlovy Vary dolní nádraží  6.20 0.00  
  Potůčky  0.00 4.50 3
  Potůčky zastávka Neobsazená zastávka  4.54 4.54  
  Horní Blatná Neobsazená zastávka  5.00 5.00 2
  Pernink Neobsazená zastávka  5.05 5.06 2
  Nejdek-Tisová Neobsazená zastávka  5.16 5.16  
  Nové Hamry Neobsazená zastávka  5.20 5.22 2
  Vysoká Pec Neobsazená zastávka  5.27 5.27  
  Nejdek zastávka Neobsazená zastávka  5.30 5.30  
  Nejdek  5.34 5.45 2
  Nejdek-Suchá Neobsazená zastávka  5.48 5.48  
  Nová Role zastávka Neobsazená zastávka  5.53 5.53  
  Nová Role  5.57 6.01 3
  Stará Role  6.09 6.09 3
  Karlovy Vary  6.14 6.15 3/3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster