..: Trasa vlaku Os 17100 - JŘ 2008 :..
Os 17100
Řazení vlaku: 814 + 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Potůčky  5.53 0.00 2
  Karlovy Vary dolní nádraží  0.00 4.28  
  Karlovy Vary  4.33 4.34 3/3
  Stará Role  4.38 4.39 3
  Nová Role  4.47 4.47 3
  Nová Role zastávka Neobsazená zastávka  4.52 4.52  
  Nejdek-Suchá Neobsazená zastávka  4.56 4.56  
  Nejdek  4.59 5.05 2
  Nejdek zastávka Neobsazená zastávka  5.08 5.08  
  Vysoká Pec Neobsazená zastávka  5.11 5.12  
  Nové Hamry Neobsazená zastávka  5.18 5.21 3
  Nejdek-Tisová Neobsazená zastávka  5.25 5.25  
  Pernink Neobsazená zastávka  5.37 5.38 2
  Horní Blatná Neobsazená zastávka  5.42 5.43 2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster