Sp 1694 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chomutov | 14.51 | 0.00 | 6 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 0.00 | 13.44 | 2 | ||
Ústí nad Labem západ | 13.46 | 13.47 | 2 | ||
Bohosudov | 13.57 | 13.58 | 2 | ||
Proboštov | 13.59 | 14.00 | |||
Teplice v Čechách | 14.03 | 14.04 | 2 | ||
Řetenice | 14.06 | 14.07 | 4 | ||
Duchcov | 14.12 | 14.13 | |||
Bílina | 14.19 | 14.20 | 2 | ||
Most | 14.30 | 14.31 | 3 | ||
Jirkov zastávka | 14.43 | 14.44 | |||
Odb Chomutov město | 14.47 | 14.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci