Vlak 1680 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Blansko | 11.42 | 0.00 | 1/2 | ||
Brno hlavní nádraží | 0.00 | 11.10 | II | ||
Brno-Židenice | 11.14 | 11.17 | |||
Adamov | 11.31 | 11.34 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci