Os 16730/1 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 14.14 | 0.00 | 2 | ||
Kralovice u Rakovníka | 15.02 | 0.00 | 2 | ||
Bečov nad Teplou | 0.00 | 11.38 | 3 | ||
Otročín | 11.50 | 11.52 | 2 | ||
Poseč | 11.57 | 11.57 | |||
Toužim | 12.05 | 12.07 | 2 | ||
Luhov | 12.12 | 12.12 | |||
Smilov | 12.16 | 12.16 | |||
Štědrá | 12.24 | 12.26 | 4 | ||
Borek u Žlutic | 12.32 | 12.32 | |||
Žlutice | 12.37 | 12.38 | 2 | ||
Záhořice | 12.43 | 12.43 | |||
Protivec | 12.46 | 12.48 | 3 | ||
Chyše | 12.55 | 12.57 | 3 | ||
Libkovice | 13.03 | 13.03 | |||
Lubenec zastávka | 13.07 | 13.07 | |||
Lubenec | 13.10 | 13.10 | |||
Ležky | 13.13 | 13.13 | |||
Malměřice | 13.16 | 13.16 | |||
Blatno u Jesenice | 13.18 | 13.30 | 3 | ||
Krty | 13.35 | 13.35 | |||
Jesenice | 13.39 | 13.41 | 3 | ||
Kosobody | 13.46 | 13.46 | |||
Oráčov | 13.49 | 13.49 | |||
Švihov u Jesenice | 13.51 | 13.51 | |||
Pšovlky | 13.54 | 13.54 | |||
Šanov | 13.59 | 13.59 | |||
Senomaty | 14.01 | 14.02 | 2 | ||
Rakovník západ | 14.10 | 14.10 | |||
Rakovník | 0.00 | 14.21 | 2 | ||
Lubná | 14.27 | 14.28 | 2 | ||
Příčina | 14.31 | 14.31 | |||
Zavidov | 14.38 | 14.39 | 2 | ||
Všesulov | 14.44 | 14.44 | |||
Čistá | 14.47 | 14.48 | 2 | ||
Strachovice | 14.54 | 14.54 | |||
Kožlany | 14.59 | 14.59 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci