Os 16519 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 21.20 | 0.00 | 1 | ||
Bílina | 0.00 | 20.39 | 1 | ||
Bílina-Chudeřice | 20.41 | 20.41 | |||
Světec | 20.43 | 20.43 | |||
Hostomice nad Bílinou | 20.45 | 20.45 | |||
Ohníč | 20.48 | 20.48 | |||
Lbín | 20.52 | 20.52 | |||
Úpořiny | 20.55 | 20.56 | 4 | ||
Velvěty | 20.59 | 20.59 | |||
Rtyně nad Bílinou | 21.01 | 21.01 | |||
Brozánky | 21.04 | 21.04 | |||
Řehlovice | 21.06 | 21.06 | |||
Stadice | 21.08 | 21.08 | |||
Koštov | 21.11 | 21.11 | |||
Trmice | 21.14 | 21.14 | |||
Ústí nad Labem západ | 21.18 | 21.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci