Os 16518 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bílina | 21.13 | 0.00 | 1 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 0.00 | 20.31 | 1 | ||
Ústí nad Labem západ | 20.33 | 20.33 | |||
Trmice | 20.37 | 20.37 | |||
Koštov | 20.40 | 20.40 | |||
Stadice | 20.44 | 20.44 | |||
Řehlovice | 20.46 | 20.46 | |||
Brozánky | 20.48 | 20.48 | |||
Rtyně nad Bílinou | 20.50 | 20.50 | |||
Velvěty | 20.52 | 20.52 | |||
Úpořiny | 20.55 | 20.56 | 3 | ||
Lbín | 20.58 | 20.58 | |||
Ohníč | 21.03 | 21.03 | |||
Hostomice nad Bílinou | 21.06 | 21.06 | |||
Světec | 21.08 | 21.08 | |||
Bílina-Chudeřice | 21.10 | 21.10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci