Os 16504 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bílina | 7.13 | 0.00 | 1 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 0.00 | 6.31 | 1 | ||
Ústí nad Labem západ | 6.33 | 6.33 | |||
Trmice | 6.37 | 6.37 | |||
Koštov | 6.40 | 6.40 | |||
Stadice | 6.44 | 6.44 | |||
Řehlovice | 6.46 | 6.46 | |||
Brozánky | 6.48 | 6.48 | |||
Rtyně nad Bílinou | 6.50 | 6.50 | |||
Velvěty | 6.52 | 6.52 | |||
Úpořiny | 6.55 | 6.56 | 3 | ||
Lbín | 6.58 | 6.58 | |||
Ohníč | 7.03 | 7.03 | |||
Hostomice nad Bílinou | 7.06 | 7.06 | |||
Světec | 7.08 | 7.08 | |||
Bílina-Chudeřice | 7.10 | 7.10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci