Os 16410 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 + 2x810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mělník | 16.43 | 0.00 | 1 | ||
Lomnice nad Popelkou | 0.00 | 13.10 | 2 | ||
Ploužnice | 13.16 | 13.16 | |||
Kyje u Jičína | 13.19 | 13.19 | |||
Cidlina | 13.24 | 13.24 | |||
Kněžnice | 13.26 | 13.26 | |||
Libuň | 13.29 | 13.32 | 3 | ||
Hrdoňovice | 13.38 | 13.38 | |||
Mladějov v Čechách | 13.43 | 13.45 | 2 | ||
Malechovice | 13.50 | 13.50 | |||
Libošovice | 13.54 | 13.54 | |||
Sobotka | 13.58 | 13.59 | 2 | ||
Dolní Bousov | 14.05 | 14.07 | 3 | ||
Rohatsko | 14.10 | 14.10 | |||
Bechov | 14.13 | 14.13 | |||
Dlouhá Lhota | 14.18 | 14.18 | |||
Březno u Mladé Boleslavi | 14.22 | 14.22 | |||
Kolomuty | 14.26 | 14.26 | |||
Řepov | 14.29 | 14.29 | |||
Mladá Boleslav město | 14.33 | 14.38 | 1/2 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 14.44 | 14.47 | 3 | ||
Bukovno | 15.00 | 15.00 | |||
Líny | 15.03 | 15.03 | |||
Katusice | 15.06 | 15.09 | 2 | ||
Skalsko | 15.14 | 15.14 | |||
Sudoměř u Mladé Boleslavi | 15.16 | 15.16 | |||
Trnová | 15.20 | 15.20 | |||
Vrátno | 15.25 | 15.25 | |||
Skramouš | 15.28 | 15.28 | |||
Mšeno | 15.33 | 16.05 | 3 | ||
Kanina | 16.10 | 16.10 | |||
Živonín | 16.15 | 16.15 | |||
Nebužely | 16.18 | 16.18 | |||
Lhotka u Mělníka | 16.24 | 16.24 | |||
Lhotka u Mělníka zastávka | 16.27 | 16.27 | |||
Hleďsebe | 16.29 | 16.29 | |||
Mělnická Vrutice | 16.35 | 16.35 | |||
Velký Borek | 16.39 | 16.39 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci