Os 16375 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Frýdlant v Čechách | 20.42 | 0.00 | 1 | ||
Jindřichovice pod Smrkem | 0.00 | 20.02 | 3 | ||
Jindřichovice pod Smrkem-Skanzen | 20.05 | 20.05 | |||
Horní Řasnice | 20.08 | 20.08 | |||
Nové Město pod Smrkem | 20.15 | 20.16 | 2 | ||
Hajniště | 20.20 | 20.20 | |||
Řasnice zastávka | 20.24 | 20.24 | |||
Řasnice | 20.26 | 20.27 | 2 | ||
Krásný Les | 20.30 | 20.30 | |||
Krásný Les bažantnice | 20.34 | 20.34 | |||
Frýdlant v Čechách předměstí | 20.38 | 20.38 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci