Os 16374 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jindřichovice pod Smrkem | 23.00 | 0.00 | 3 | ||
Frýdlant v Čechách | 0.00 | 22.21 | 1 | ||
Frýdlant v Čechách předměstí | 22.24 | 22.25 | 2 | ||
Krásný Les bažantnice | 22.29 | 22.29 | |||
Krásný Les | 22.32 | 22.32 | |||
Řasnice | 22.35 | 22.36 | 2 | ||
Řasnice zastávka | 22.38 | 22.38 | |||
Hajniště | 22.42 | 22.42 | |||
Nové Město pod Smrkem | 22.46 | 22.47 | 3 | ||
Horní Řasnice | 22.53 | 22.53 | |||
Jindřichovice pod Smrkem-Skanzen | 22.57 | 22.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci