Os 16371 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Frýdlant v Čechách | 17.42 | 0.00 | 1 | ||
Nové Město pod Smrkem | 0.00 | 17.09 | 2 | ||
Hajniště | 17.13 | 17.13 | |||
Řasnice zastávka | 17.17 | 17.17 | |||
Řasnice | 17.19 | 17.23 | 3 | ||
Krásný Les | 17.30 | 17.30 | |||
Krásný Les bažantnice | 17.34 | 17.34 | |||
Frýdlant v Čechách předměstí | 17.38 | 17.38 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci