Os 16357 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Frýdlant v Čechách | 7.42 | 0.00 | 1 | ||
Jindřichovice pod Smrkem | 0.00 | 6.57 | 3 | ||
Jindřichovice pod Smrkem-Skanzen | 7.00 | 7.00 | |||
Horní Řasnice | 7.03 | 7.03 | |||
Nové Město pod Smrkem | 7.10 | 7.16 | 2 | ||
Hajniště | 7.20 | 7.20 | |||
Řasnice zastávka | 7.24 | 7.24 | |||
Řasnice | 7.26 | 7.27 | 2 | ||
Krásný Les | 7.30 | 7.30 | |||
Krásný Les bažantnice | 7.34 | 7.34 | |||
Frýdlant v Čechách předměstí | 7.38 | 7.38 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci