Sp 1632 | |
Řazení vlaku: 749 + 2xBt278 + Bt283 + Bt278 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 6.49 | 0.00 | |||
Šumperk | 0.00 | 5.39 | 4 | ||
Nový Malín | 5.45 | 5.45 | |||
Hrabišín | 5.52 | 5.52 | |||
Libina | 5.58 | 5.58 | 3 | ||
Nová Hradečná | 6.05 | 6.05 | |||
Troubelice zastávka | 6.07 | 6.08 | |||
Troubelice | 6.11 | 6.12 | 3 | ||
Uničov | 6.17 | 6.19 | 4 | ||
Uničov zastávka | 6.22 | 6.23 | |||
Šternberk | 6.35 | 6.36 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci