Os 16103 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lovosice | 7.45 | 0.00 | 3 | ||
Teplice v Čechách | 0.00 | 6.32 | 1/1 | ||
Řetenice | 6.35 | 6.37 | 2 | ||
Teplice zámecká zahrada | 6.41 | 6.42 | 3 | ||
Prosetice | 6.45 | 6.45 | |||
Bystřany v Čechách | 6.48 | 6.48 | |||
Úpořiny | 6.53 | 6.57 | 5 | ||
Hradiště v Čechách | 7.01 | 7.01 | |||
Žalany | 7.05 | 7.05 | |||
Žalany zastávka | 7.07 | 7.07 | |||
Bořislav | 7.11 | 7.11 | |||
Žim | 7.16 | 7.16 | |||
Radejčín | 7.21 | 7.21 | |||
Dobkovičky | 7.26 | 7.26 | |||
Chotiměř | 7.29 | 7.30 | 3 | ||
Oparno | 7.35 | 7.35 | |||
Lovosice zastávka | 7.42 | 7.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci