Os 15970 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Humpolec | 20.08 | 0.00 | 3 | ||
Havlíčkův Brod | 0.00 | 19.27 | 4 | ||
Dolík | 19.32 | 19.32 | |||
Petrkov | 19.34 | 19.34 | |||
Lípa | 19.38 | 19.40 | 3 | ||
Radňov | 19.44 | 19.44 | |||
Herálec | 19.50 | 19.52 | 2 | ||
Slavníč | 19.54 | 19.54 | |||
Kamenice u Humpolce | 19.57 | 19.57 | |||
Plačkov | 20.02 | 20.02 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci