Os 15758 | |
Řazení vlaku: 810 + Bdtax785 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 12.51 | 0.00 | 3 | ||
Teplice nad Metují | 0.00 | 11.34 | |||
Teplice nad Metují město | 11.37 | 11.37 | |||
Teplice nad Metují skály | 11.41 | 11.41 | |||
Adršpach | 11.46 | 11.47 | 2 | ||
Horní Adršpach | 11.55 | 11.55 | |||
Hodkovice u Trutnova | 12.00 | 12.00 | |||
Janovice u Trutnova | 12.04 | 12.06 | 3 | ||
Radvanice | 12.14 | 12.16 | 2 | ||
Chvaleč | 12.22 | 12.24 | 2 | ||
Petříkovice | 12.30 | 12.30 | |||
Lhota u Trutnova | 12.34 | 12.34 | |||
Trutnov zastávka | 12.38 | 12.38 | |||
Trutnov střed | 12.41 | 12.47 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci