Os 15653 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chlumec nad Cidlinou | 7.14 | 0.00 | |||
Křinec | 0.00 | 6.18 | 4 | ||
Svídnice | 6.23 | 6.23 | |||
Dymokury | 6.26 | 6.26 | |||
Činěves | 6.30 | 6.30 | |||
Městec Králové | 6.39 | 6.55 | 3 | ||
Běrunice | 7.00 | 7.00 | |||
Slibovice | 7.03 | 7.03 | |||
Lovčice obec | 7.06 | 7.06 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci