Os 15630/1 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chlumec nad Cidlinou | 16.24 | 0.00 | |||
Velký Osek | 17.15 | 0.00 | 2 | ||
Městec Králové | 0.00 | 16.05 | 2 | ||
Běrunice | 16.10 | 16.10 | |||
Slibovice | 16.13 | 16.13 | |||
Lovčice obec | 16.16 | 16.16 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 16.24 | 16.42 | |||
Převýšov | 16.47 | 16.48 | |||
Choťovice | 16.53 | 16.57 | |||
Dobšice nad Cidlinou | 17.02 | 17.03 | |||
Sány | 17.05 | 17.05 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci