Os 15628/9 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chlumec nad Cidlinou | 13.08 | 0.00 | |||
Městec Králové | 13.51 | 0.00 | 3 | ||
Velký Osek | 0.00 | 12.38 | 2 | ||
Sány | 12.48 | 12.48 | |||
Dobšice nad Cidlinou | 12.50 | 12.51 | |||
Choťovice | 12.56 | 12.56 | |||
Převýšov | 13.02 | 13.03 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 13.08 | 13.33 | |||
Lovčice obec | 13.40 | 13.40 | |||
Slibovice | 13.43 | 13.43 | |||
Běrunice | 13.46 | 13.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci