Os 15602 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 8.19 | 0.00 | 3 | ||
Chlumec nad Cidlinou | 0.00 | 7.16 | |||
Lovčice obec | 7.23 | 7.23 | |||
Slibovice | 7.26 | 7.26 | |||
Běrunice | 7.29 | 7.29 | |||
Městec Králové | 7.34 | 7.35 | 3 | ||
Činěves | 7.44 | 7.44 | |||
Dymokury | 7.47 | 7.47 | |||
Svídnice | 7.51 | 7.51 | |||
Křinec | 7.56 | 7.57 | |||
Oskořínek | 8.03 | 8.03 | |||
Jíkev | 8.07 | 8.07 | |||
Veleliby | 8.11 | 8.15 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci