Os 15214 | |
Řazení vlaku: 2x810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Týniště nad Orlicí | 21.30 | 0.00 | 3 | ||
Letohrad | 0.00 | 20.40 | 3 | ||
Lukavice v Čechách | 20.43 | 20.43 | |||
Žamberk | 20.48 | 20.48 | 3 | ||
Bohousová | 20.54 | 20.54 | |||
Litice nad Orlicí | 20.57 | 20.57 | 2 | ||
Sopotnice | 21.00 | 21.00 | |||
Potštejn | 21.03 | 21.04 | 2 | ||
Záměl | 21.07 | 21.07 | |||
Doudleby nad Orlicí | 21.11 | 21.11 | 5 | ||
Kostelec nad Orlicí | 21.14 | 21.15 | 3 | ||
Kostelec nad Orlicí město | 21.17 | 21.17 | |||
Častolovice | 21.20 | 21.21 | 3 | ||
Čestice | 21.23 | 21.23 | |||
Lípa nad Orlicí | 21.27 | 21.27 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci