Os 15211 | |
Řazení vlaku: 2x810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letohrad | 17.36 | 0.00 | 3 | ||
Týniště nad Orlicí | 0.00 | 16.32 | 3 | ||
Lípa nad Orlicí | 16.35 | 16.35 | |||
Čestice | 16.39 | 16.39 | |||
Častolovice | 16.42 | 16.47 | 3 | ||
Kostelec nad Orlicí město | 16.49 | 16.50 | |||
Kostelec nad Orlicí | 16.52 | 16.53 | 3 | ||
Doudleby nad Orlicí | 16.56 | 16.59 | 5 | ||
Záměl | 17.03 | 17.03 | |||
Potštejn | 17.07 | 17.07 | 2 | ||
Sopotnice | 17.11 | 17.11 | |||
Litice nad Orlicí | 17.16 | 17.16 | 2 | ||
Bohousová | 17.19 | 17.19 | |||
Žamberk | 17.27 | 17.28 | 2 | ||
Lukavice v Čechách | 17.32 | 17.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci