Os 15205 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letohrad | 9.35 | 0.00 | 3 | ||
Týniště nad Orlicí | 0.00 | 8.32 | 3 | ||
Lípa nad Orlicí | 8.34 | 8.34 | |||
Čestice | 8.39 | 8.39 | |||
Častolovice | 8.42 | 8.43 | 2 | ||
Kostelec nad Orlicí město | 8.46 | 8.47 | |||
Kostelec nad Orlicí | 8.49 | 8.49 | 3 | ||
Doudleby nad Orlicí | 8.53 | 8.56 | 4 | ||
Záměl | 9.00 | 9.00 | |||
Potštejn | 9.04 | 9.05 | 2 | ||
Sopotnice | 9.09 | 9.09 | |||
Litice nad Orlicí | 9.14 | 9.15 | 3 | ||
Bohousová | 9.18 | 9.18 | |||
Žamberk | 9.26 | 9.27 | 3 | ||
Lukavice v Čechách | 9.31 | 9.31 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci