Os 15056 | |
Řazení vlaku: 111 + Bdmtee281 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Orlicí | 7.17 | 0.00 | letohradské/1 | ||
Letohrad | 0.00 | 6.54 | 3 | ||
Dolní Dobrouč | 6.58 | 6.58 | |||
Hnátnice | 7.00 | 7.01 | |||
Lanšperk | 7.03 | 7.06 | 1 | ||
Černovír | 7.09 | 7.09 | |||
Dolní Libchavy | 7.12 | 7.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci