Os 15055 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letohrad | 6.45 | 0.00 | 3 | ||
Ústí nad Orlicí | 0.00 | 6.22 | letohradské/1 | ||
Dolní Libchavy | 6.26 | 6.26 | |||
Černovír | 6.29 | 6.30 | |||
Lanšperk | 6.32 | 6.36 | 1 | ||
Hnátnice | 6.38 | 6.39 | |||
Dolní Dobrouč | 6.41 | 6.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci