Os 14526 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zaječí | 17.55 | 0.00 | 3 | ||
Hodonín | 0.00 | 16.52 | 2vpravo | ||
Mutěnice | 17.05 | 17.06 | 3 | ||
Mutěnice zastávka | 17.09 | 17.09 | |||
Čejč | 17.19 | 17.26 | 2 | ||
Brumovice | 17.32 | 17.32 | |||
Kobylí na Moravě | 17.36 | 17.37 | 2 | ||
Bořetice | 17.41 | 17.41 | |||
Velké Pavlovice zastávka | 17.46 | 17.47 | |||
Velké Pavlovice | 17.49 | 17.49 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci