Os 14518 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zaječí | 13.55 | 0.00 | 3 | ||
Hodonín | 0.00 | 12.58 | 2vpravo | ||
Mutěnice | 13.11 | 13.12 | 2 | ||
Mutěnice zastávka | 13.15 | 13.15 | |||
Čejč | 13.25 | 13.26 | 2 | ||
Brumovice | 13.32 | 13.32 | |||
Kobylí na Moravě | 13.36 | 13.37 | 2 | ||
Bořetice | 13.41 | 13.41 | |||
Velké Pavlovice zastávka | 13.46 | 13.47 | |||
Velké Pavlovice | 13.49 | 13.49 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci