Os 14001 | |
Řazení vlaku: 851 + 2xBtx761 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Prostějov hlavní nádraží | 5.02 | 0.00 | 4 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 0.00 | 3.48 | |||
Olomouc-Smetanovy sady | 3.52 | 3.52 | |||
Olomouc-Nová Ulice | 3.54 | 3.54 | 2 | ||
Olomouc město | 3.56 | 3.57 | 1 | ||
Olomouc-Hejčín | 3.59 | 3.59 | |||
Olomouc-Řepčín | 4.02 | 4.03 | 1 | ||
Horka nad Moravou | 4.06 | 4.07 | 2 | ||
Skrbeň | 4.10 | 4.10 | |||
Příkazy | 4.13 | 4.14 | 2 | ||
Senice na Hané | 4.19 | 4.20 | 2 | ||
Náměšť na Hané | 4.24 | 4.25 | |||
Drahanovice | 4.28 | 4.29 | 3 | ||
Slatinice | 4.33 | 4.33 | |||
Třebčín | 4.36 | 4.36 | 3 | ||
Kaple | 4.41 | 4.42 | |||
Čelechovice na Hané | 4.46 | 4.46 | 3 | ||
Kostelec na Hané | 4.51 | 4.52 | 2 | ||
Prostějov místní nádraží | 4.58 | 4.59 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci