Os 12965 | |
Řazení vlaku: 642 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mariánské Lázně | 10.30 | 0.00 | 2 | ||
Plesná | 9.28 | 9.28 | |||
Vojtanov | 9.36 | 9.36 | 1 | ||
Žírovice-Seníky | 9.39 | 9.39 | |||
Františkovy Lázně | 9.44 | 9.45 | 1 | ||
Cheb | 9.52 | 9.56 | 2 | ||
Cheb-Všeboř | 10.00 | 10.00 | |||
Stebnice | 10.04 | 10.04 | |||
Lipová u Chebu | 10.08 | 10.08 | 2 | ||
Salajna | 10.11 | 10.12 | 2 | ||
Dolní Žandov | 10.16 | 10.16 | 3 | ||
Lázně Kynžvart | 10.21 | 10.22 | 3 | ||
Valy u Mariánských Lázní | 10.26 | 10.26 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci